Nabídka práce > Sales Consultant – Prémiový trh s komerčními nemovitostmi

Sales Consultant – Prémiový trh s komerčními nemovitostmi

Náplň práce

Již od nástupu můžete v Engel & Völkers těžit z výborné reputace této globální značky, jež nemá ve světě obdoby.

Naše mezinárodní neustále rostoucí síť vám nabízí možnost pohybovat se ve světě luxusu a exkluzivity a to vše se skvělými možnostmi výdělku!

Engel & Völkers vám poskytne veškeré zázemí potřebné k dosažení úspěchu: silnou značku, globální síť, profesionální know-how a atraktivní obchodní příležitosti.

Chcete jednat o nejzajímavějších komerčních nemovitostech v Praze na vysoké úrovni?

Máte takovou vytrvalost, abyste dokázal/a zprostředkovat prodej kancelářské budovy nebo činžovního domu?

Baví vás čísla, investice a byznys?

V roce 2016 již ve 3. kvartálu přesáhl už 3. obchodník výdělek 3 mio. Kč, chcete se příští rok zařadit mezi nejlepší i Vy?

Náš komerční tým je plný dravých obchodníků, kteří jdou po výsledcích a snaží se svým klientům důkladně propočítat jejich investice.

Denně zažíváme vzrušení a adrenalin ze všech koutů našeho byznysu.

Naše pracovní nasazení pramení z vášně a poté i satisfakce ve formě úspěšného obchodu. Nemovitostem musíte věřit a vědět, že je to jedna z nejlepších investic.

Požadavky

Hledáme nové dynamické kolegy do našeho expandujícího komerčního týmu na pozici Sales Consultant.

Očekáváme energickou osobnost s reprezentativním vystupováním a chutí obchodovat a dosahovat vysokých zisků.

Uvítáme obchodní zkušenost, schopnost rychlé orientace a prosazení se v nových situacích a ochotu se dlouhodobě profesně rozvíjet.

Zároveň chceme spolupracovníky čestné a upřímné, protože takoví jsme i my.

Velkou výhodou je komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka.

Nabízíme

Obchodujeme s prémiovým segmentem trhu, jednáme se zajímavou klientelou a pracujeme v příjemném prostředí.

Zakládáme si na profesionálním a seriózním přístupu ke klientům.
Nabízíme reprezentativní sídlo na Janáčkově nábřeží (http://www.engelvoelkers.com/cs-cz/andelprahawest/), maximální podporu při zapracování a kvalitní školící systém.

Pěstujeme si mezi sebou přátelskou atmosféru, týmovou podporu a individuální přístup.

Nabízíme také finanční ohodnocení na základě výsledků – nadprůměrnou měsíční fixní částku + + ničím nelimitované provize – záleží jen na Vašich výsledcích, zajímavé firemní benefity a team-buildingové aktivity.

Další informace

Naším cílem není kvantita, nýbrž vysoká kvalita našich spolupracovníků.

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis s aktuální fotografií v českém jazyce a hlavně na originální průvodní dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste tím vhodným kandidátem pro ENGEL & VÖLKERS. V případě nedoložení požadovaných dokumentů nebude Vaše žádost považována za platnou.

Informace o pozici

  • ENGEL & VÖLKERS ∙ Anděl Prague West
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Stavebnictví a reality,
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL