Nabídka práce > Technický ředitel

Technický ředitel

Náplň práce

odpovědnost za hospodárné a efektivní fungování celé divize
Strategické plánování
Vedení, motivace a rozvoj týmu
Tvorba organizační struktury
Analýzy, zefektivňování a implementace procesů v divizi
Sledování trendů v oborech společnosti
Reprezentování organizace na odborných konferencích
Aktivní řešení případných problémů na zakázkách
Udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery v rámci realizace zakázek
Garant za aktualizaci stávajících a zavedení nových produktů společnosti
Aktivní spolupráce při tvorbě kontraktů
Vyjednávání technických podmínek zakázek s obchodními partnery
Reporting, controlling, tvorba statistik

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání
Znalost v oboru průmyslová automatizace min. 3 roky
Zkušenosti s vedením a řízením přímých podřízených
Manažerské dovednosti jako jsou motivace, rozvoj, vedení porad, delegování..
Strategické myšlení a řešení problémů
Schopnost efektivního plánování a organizace práce, prezentační dovednosti
Loajalita, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, týmová spolupráce
AJ na komunikativní úrovni
ŘP sk. B

Nabízíme

Seberealizaci v tradiční české společnosti
Práce v týmu lidí, které jejich práce baví
Osobní rozvoj, další vzdělávání
Mobilní telefon, notebook a automobil k osobnímu užívání
Příspěvek na stravování
Placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky
Nástup: ihned / dohodou

Další informace

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující se na automatizaci budov s využitím řídicích systémů, hledáme vhodné uchazeče na výše zmíněnou pracovní pozici.

Informace o pozici

  • KRC People s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání
  • Požadované jazyky: AJ na komunikativní úrovni
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek