Nabídka práce > Systémový inženýr

Systémový inženýr

Náplň práce

Tvorba algoritmů, vizualizace a aplikačního SW pro PLC
Vytváření komunikačních protokolů
Tvorba manuálů
Implementace a testování navrženého řešení
Uvádění technologií do provozu
Spolupráce při tvorbě nabídek
Komunikace se zákazníky

Požadavky

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/průmyslová automatizace
Praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici
Zkušenosti s programováním PLC (DCS)
Znalost databázových systémů
Orientace v projektové dokumentaci
Samostatnost, orientace na výsledek, smysl pro detail
Ochota cestovat (zákazníci ČR i v zahraničí)
Znalost AJ výhodou
ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Seberealizaci v tradiční české společnosti
Práce v týmu lidí, které jejich práce baví
Osobní rozvoj, možnost dalšího vzdělávání
Mobilní telefon a notebook i k osobnímu užívání
Pružná pracovní doba, možnost částečného home office
Příspěvek na stravování
Placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky
Nástup možný ihned

Další informace

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující se na automatizaci budov s využitím řídicích systémů, hledáme vhodné uchazeče na výše zmíněnou pracovní pozici.

Informace o pozici

  • KRC People s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek