Nabídka práce > Šéfmontér

Šéfmontér

Náplň práce

Samostatné vedení a řízení montážních činností v místě stavby (ČR i zahraničí)
Vedení montážního/stavebního deníku
Školení pracovníků BOZP, PO a místních předpisů
Přidělování pracovníků na jednotlivé úkoly
Zadávání a kontrola jednotlivých úkolů
Účast na kontrolních dnech a pořizování zápisu
Zajištění materiálových dodávek potřených k realizaci ve spolupráci s projektovým manažerem
Dodržování kvality a termínů provedených prací
Garant pořízení dokumentace skutečného provedení

Požadavky

SOŠ/SOU v elektro oboru
Vyhláška 50§7
Zkušenosti v oboru montáže alespoň 4 roky
Zkušenosti s vedením montážních skupin alespoň 2 roky
Schopnost číst a orientovat se v PD (výkresy, specifikace atd.)
Efektivní komunikace, řešení problémů, plánování a organizace práce
Loajalita, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, týmová spolupráce
Vnitřní motivace pracovat
PC znalost na uživatelské úrovni (MS Office)
ŘP skupiny B

Nabízíme

Seberealizaci v tradiční české společnosti
Práce v týmu lidí, které jejich práce baví
Osobní rozvoj, možnost dalšího vzdělávání
Mobilní telefon, notebook a automobil i k osobnímu užívání
Příspěvek na stravování
Placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky
Nástup: ihned/dohodou

Další informace

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující se na automatizaci budov s využitím řídicích systémů, hledáme vhodné uchazeče na výše zmíněnou pracovní pozici.

Informace o pozici

  • KRC People s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek