Nabídka práce > HR projektový koordinátor

HR projektový koordinátor

Náplň práce

odpovědnost za svěřené projekty v oblasti HR a jejich výsledky
vyhledávání a výběr uchazečů na obsazované pracovní pozice (selekce životopisů, samostatné vedení pohovorů)
osobní, telefonická a e-mailová komunikace s klienty a kandidáty
kreativní vytváření inzerátů a popis hledaných pozic
spolupráce na jednotlivých obchodních případech
péče o stávající klienty a získávání nových
práce s interními databázemi
pravidelný reporting

Požadavky

min. SŠ vzdělání
velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti podmínkou
zkušenost na obdobné pozici v personální agentuře výhodou
nadšení pro obchod
samostatnost, zodpovědnost, zaměření na výsledky

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení v závislosti na výsledcích
seberealizaci v pohodovém prostředí malé agentury
různorodou a zajímavou práci
flexibilní pracovní dobu
mobilní telefon, notebook
možnost využívat vzdělávání od partnerské společnosti KRC Team

Místo výkonu práce: Praha 3
Nástup: leden 2017

Další informace

Posilujeme tým a hledáme optimistického a kreativního kolegu se schopností nacházet zajímavá řešení s výrazným proklientským přístupem.

Informace o pozici

  • KRC People s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek