Nabídka práce > Area Sales manager

Area Sales manager

Náplň práce

• v oblasti PRODEJE a KOORDINACE
zodpovídat za bezpečnost prodejen a práce v nich, organizovat školení BOZP
komunikovat s vedoucími jednotlivých prodejen
provádět pravidelné kontroly jednotlivých prodejen (po svěřeném regionu)
kontrolovat plnění plánovaného obratu (prodej, náklady)
zodpovídat za personální a materiální náklady
organizovat inventury

• v oblasti PERSONALISTIKY
účastnit se výběrových řízení
sledovat a hodnotit zaměstnance
spolupracovat s personálním referentem

Požadavky

zkušenost s maloobchodem na obdobné pozici
minimálně SŠ vzdělání
komunikativní znalost NJ či AJ (denní kontakt s centrálou sídlící v Německu)
samostatnost, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce a zároveň i vedení týmu lidí, umění motivovat, schopnost empatie, komunikace a umění vyjednávání

Nabízíme

Zajímavou a kreativní práci v mezinárodní úspěšné společnosti
tříměsíční zaškolení + 1 týden školení přímo v německé centrále
balíček benefitů - telefon a vůz i pro soukromé účely, notebook, slevy na firemní zboží
home office
velmi dobré a motivující finanční ohodnocení

Nástup možný ihned či dohodou

Další informace

Pro našeho významného klienta, jednoho z nejúspěšnějších prodejců módního zboží v Evropě, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Regionální vedoucí pro východní Slovensko

Jak by měl vypadat ideální kandidát?
Jste vyzrálá osobnost s citem pro módu a aktuální módní trendy Vám nejsou cizí?
Jste časově flexibilní a ochoten/ochotna cestovat denně po prodejnách ve svěřeném regionu?
Dokážete si představit, že jste ve vedoucí pozici obchodního řetězce čítajícího cca 15 prodejen s týmem velkého počtu zaměstnanců, kteří jsou Vašimi podřízenými a které úspěšně vedete?
Pak hledáme právě Vás!

Informace o pozici

  • KRC People s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: AJ, NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: východní Slovensko