Nabídka práce > Technik - Operátor oprav elektro

Technik - Operátor oprav elektro

Náplň práce

- Vyhledávání závad elektro zařízení
- Oprava zařízení – výměna komponentů, práce s pájkou dle zkušenosti
- Montáže, demontáže, práce dle schémat

Požadavky

- Technik – SŠ/SOU vzdělání technického směru – elektro obor výhodou nebo praxe v oboru elektro
- Operátor/ka – pro ženy praxe ve výrobě, opravách, práce dle manuálu, pájení výhodou
- Uživatelská práce s PC
- Ochota pracovat ve směnném provozu 2 směny
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Dlouhodobou spolupráci na HPP
- ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ dle praxe a zkušeností až 26.000 Kč/měsíc
- BENEFITY – dle provozu
13. mzda, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování od 23 Kč/menu, příspěvek na svačiny, čtvrtletní bonusy, roční bonusy, příspěvek na dovolenou, klimatizované prostředí aj.
- Možnost získání praxe pro absolventy
- Zaškolení ve spolupráci s trenérem
- Příjemné pracovní prostředí
- Pracoviště Kladensko

Další informace

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní čísl 773 779 855 nebo 774 285 555

Informace o pozici

  • Job Leader Czech s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: SOU
  • Plat: 18.000 - 26.000 Kč / měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 13.mzda, 5 týdnů dovolené, bonusy, stravování, kantýna, kafeterie, čtvrtletní bonusy
  • Vhodné pro: absolventy, muže i ženy
  • Místo pracoviště: Kladno, Rakovník