Nabídka práce > Specialista péče o business zákazníky, až 28 000Kč/měs.

Specialista péče o business zákazníky, až 28 000Kč/měs.

Náplň práce

Hledáme kolegu do pohodového týmu, kde budete mít na starosti komunikaci a péči o stávající zákazníky.

Komunikací se rozumí:
- Naslouchání potřeb zákazníka, ať telefonickou či emailovou formou
- Správné vyhodnocování a nabízení nejvhodnějších řešení
- Spolupráce s dalšími týmy (reklamace, prodej, retence aj.)

Požadavky

- min. středoškolské vzdělání s maturitou
- velmi dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
- samostatnost, ochota přijmout a nést za svá rozhodnutí zodpovědnost
- proaktivní a pozitivní přístup
- praxe v zákaznického servisu velikou výhodou
- znalost práce na PC
- nástup možný ihned či dohodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Telekomunikace,
  • Plat: Od 20000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční ohodnocení: fixní mzda + bonusy na základě výkonu při 100% plnění 28 000 Kč/měsíc - směny v rozmezí 7:45 - 18:00 (1x za 5 týdnů pracovní víkend) - stravenky 105 Kč za odpracovaný den - služební telefon - neomezený tarif s 15 GB dat -
  • Místo pracoviště: Hradec Králové