Nabídka práce > Pomocný montážní dělník - Tachov

Pomocný montážní dělník - Tachov

Náplň práce

- jednoduchá manuální práce v sedě nebo ve stoje
- montáž vzduchových ventilů, zkouška těsnocti, kompletace
- práce je vhodná pro muže i ženy
- práce v čistém prostředí
- 3 směnný provoz

Požadavky

- manuální zručnost, preciznost, šikovnost, zodpovědnost
- praxe v podobném oboru výhodou
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- základní mzda až 16 500 Kč/měs.
- zajištěné ubytování - ušetříte minimálně 3 000 Kč
- zálohy na mzdu již po 5ti odpracovaných směnách
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
- bonusový program pro zaměstnance (tablety, mobilní telefony, televize, a pod..)
- možnost zvýhodněné půjčky
- založení účtu zdarma
- stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků

Další informace

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Hledáte lepší práci? Přijmeme nové zaměstnance do dlouhodobého pracovního poměru do společnosti, která již 20 let působí na Tachovsku. Jednoduchá manuální práce v příjemném pracovním prostředí, nástup možný ihned.
Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let.
LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Informace o pozici

  • Lepší Práce s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 16 500 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Tachov