Nabídka práce > Vedoucí týmu telefonních specialistů

Vedoucí týmu telefonních specialistů

Náplň práce

- nábor a vedení týmu telefonních specialistů
- zodpovědnost za denní úkoly týmu
- kontrola práce telefonních specialistů
- spolupráce s kolegy a nadřízenými na rozvoji operátorů a na plnění výsledků týmu
- vedení a motivace týmu ke splnění stanovených cílů

Požadavky

- min SŠ vzdělání
- uživatelská znalost práce na PC
- komunikační dovednosti
- prokazatelné zkušenosti s vedením prodejního týmu výhodou

Nabízíme

- vstupní zaškolení a průběžná školení
- možnost rozvržení docházky dle Vašich možností
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost dlouhodobé spolupráce
- občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaj, voda)
- příjemné pracovní prostředí v blízkosti metra Anděl
- motivační soutěže a bonusy

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Praha 5