Nabídka práce > Svářeč CO2 - Brandýs nad Labem

Svářeč CO2 - Brandýs nad Labem

Náplň práce

- sváření CO2 dle technické dokumentace a s tím související práce
- pracuje se zde na 3 směny nebo nepřetržitý provoz

Požadavky

- vyučení v oboru zámečník, klempíř je Vaší výhodou, ale nikoliv podmínkou
- svářečský průkaz Z-M1 (ZK 135 W01), ale může být i propadlý
- znalost výkresové dokumentace
- zručnost a preciznost

Nabízíme

- základní mzdu od 21 000 Kč/měs.
- zákonné příplatky
- docházkový bonus 0 - 4% ze základní mzdy
- výkonnostní bonus 0 - 8% ze základní mzdy
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- bonusový program (mob. telefon, tablet, televize, apod..)
- zajištěné ubytování s příspěvkem až 2 000 Kč
- týdenní zálohy na mzdu
- 5 týdnů dovolené ročně
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

!!!ZAMĚSTNEJTE U NÁS SVÉHO KAMARÁDA, ZNÁMÉHO NEBO PŘÍBUZNÉHO A ZÍSKEJTE BONUS 3000 Kč!!!

Další informace

Hledáte dobře placenou práci?
Hledáme někoho, kdo nechce jít s davem, umí dávat něco navíc, chce mít práci jako životní styl a bude dělat, co ho baví a naplňuje.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Brandýse nad Labem hledáme vhodné uchazeče na pozici SVÁŘEČ CO2. Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup je možný ihned, nebo dle dohody.

Neváhejte nás kontaktovat a změňte svůj život k lepšímu ještě dnes!!

Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197 kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Volat můžete také na mobilní číslo 725 802 322.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky.

Informace o pozici

  • Lepší Práce s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: od 21 000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Brandýs nad Labem