Nabídka práce > Montážní dělník - 25 000Kč/měs., UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Montážní dělník - 25 000Kč/měs., UBYTOVÁNÍ ZDARMA

Náplň práce

Hledáte zajímavou a dobře placenou práci v čistém a nehlučném prostředí v moderním závodě?

Do výrobní strojírenské společnosti se sídlem v Mýtě u Rokycan přijmeme zaměstnance na pozici operátor strojírenské výroby.

Co budete dělat?

- montáže chladících zařízení a mrazících boxů

Pracovní prostředí: čisté, příjemné a bezpečné, zajímavá práce bez monotónních úkonů

Šance pro všechny bez rozdílu pohlaví, věku a vzdělání - průběžné nástupy!

Požadavky

Co bys měl umět?

Ochota pracovat na směny podmínkou
Dochvilnost, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
Dobrá fyzická kondice
Věk min.18 let

Nabízíme

Co u nás získáš!

-dlouhodobé zaměstnání na HPP
- mzda 16 000 -23 000Kč/ měs + zákonné příplatky nad rámec zákoníku práce
- docházkový bonus 2000 Kč
- extra bonus za pracovní výkon a nasazení
-příspěvek na vlastní bydlení
-nadstandartně placená přesčasová hodina
-možnost vyplácení záloh na mzdu
- zajištěné ubytování-ZDARMA- ušetříš 3600 Kč/měs
AKCE: přiveď kamaráda - odměna 3000Kč
-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
-založení bankovního účtu zdarma
-možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Na pracoviště je zajištěna dotovaná doprava z Plzně, Rokycan, Mirošova, Hrádku, Dobříva, Strašic, Zbiroha,Radnic, Berouna. Hořovic, Zdic, Žebráku, Olešné a Komárova.

Nástup: IHNED nebo dohodou

Další informace

Hledáš lepší práci?

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Registrace a více informací na www.lepsiprace.cz nebo volejte zdarma 800 197 197 (Po-Pá, 8:00 – 17.00 hod)

Informace o pozici

  • Lepší Práce s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 25000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Mýto u Rokycan