Nabídka práce > Příjmeme provozní elektrikáře

Příjmeme provozní elektrikáře

Náplň práce

- Opravy zařízení slévárny
- Spolupráce při opravách zařízení se zámečníky

Požadavky

• Vyučení v oboru elektro-silnoproud podmínkou
• Min 2 roky praxe
• Platné osvědčení o odborné způsobilosti dle Vyhl. č. 50/ min.paragraf 6
• Alespoň částečná znalost řídicích systémů Simatic
• Zkušenosti v oblasti elektro-silnoproud do 1 000 V
• Schopnost analyzovat a odstraňovat poruchy, znalost technologie oprav
• čtení a znalost výkresové dokumentace
• Schopnost navrhovat a realizovat řešení elektrooprav
• Výhodou zkušenosti v elektro-slaboproud
• Spolehlivost, důslednost a zodpovědnost
• Zdravotní způsobilost pro práci v třísměnném provozu

Nabízíme

- Vstřícné jednání a zázemí v silné a stabilní společnosti
- Další zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- Odpovídající platové ohodnocení dle zkušenosti
- možnost dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

  • TOP MONEY s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Vyučení v oboru elektro-silnoproud podmínkou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice