Nabídka práce > Specialista zákaznické linky - Pasivní

Specialista zákaznické linky - Pasivní

Náplň práce

- přijímání telefonických hovorů a vyřizování požadavků od klientů,
- případné rozšiřování služeb stávajících klientů,
- administrativní činnost a práce s interními systémy.

Požadavky

- min SŠ s maturitou nebo min 3 roky praxe v bankovnictví,
- min. věk 18 let, bezúhonnost,
- uživatelská znalost práce na PC – WORD, EXCEL, Outlook, aj,
- komunikativní dovednosti, samostatnost,
- pokročilá znalost AJ výhodou.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené,
- mzda od 16 000 Kč do 24 000 Kč,
- bonus 4 000 Kč např. na dovolenou,
- práce na HPP,
- možnost kariérního růstu,
- zaměstnanecké benefity (stravenky, příplatky),
- důkladné profesní školení a pravidelné nástavbové školení od zkušených profesionálů,
- třísměnný provoz,
- zázemí nadnárodní společnosti.

Další informace

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 decin@jobleader.cz

Informace o pozici

  • Job Leader Czech s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: SŠ s maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 16000 - 26000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy