Nabídka práce > MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

Náplň práce

MICONEX s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost působící v polovodičovém průmyslu. Montážní dělník bude působit v týmu realizujícím zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy. Jeho úkolem je montáž jednotlivých komponentů dle výkresové dokumentace a průtokových schémat do tzv. CDS skříní.

Požadavky

-zkušenosti s montáží strojů výhodou
-zkušenost se svářením plastů výhodou
-orientace ve výkresové dokumentaci nutnou podmínkou
-vyhláška č. 50 výhodou
-jazykové znalosti vítány, nejsou podmínkou (možnost montáží v zahraničí)
-manuální zručnost a fyzickou zdatnost
-pečlivost, flexibilitu

Nabízíme

-individuání zaškolovací program vhodný i pro začátečníky
-práce ve dvousměnném provozu - 7,75 hod/den (PO-PÁ) - ranní/odpolední směny
-zajímavé mzdové ohodnocení
-systém zaměstnaneckých benefitů
-možnost osobního rozvoje

Další informace

Nástup IHNED/DOHODOU

Místo výkonu práce LIBEREC

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SOŠ, SOU, OU
  • Požadované jazyky: angličtina pasivní - výhodou
  • Plat: 17000 Kč - 40000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: prémie, bonusy, stravenky, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, flexipasy, firemní akce, občerstvení na pracovišti zdarma, kariérní růst
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: V Horkách 76/18, Liberec - Janův Důl