Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

• provádí analýzu tržního potenciálu, aktivně vyhledává nové zákazníky
• rozvíjí spolupráci se stávajícími zákazníky
• realizuje obchodní případy
• zpracovává poptávky a nabídky
• řídí projekty zavádění nových výkovků
• zajišťuje plnění obchodních cílů

Požadavky

• VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru
• praxe na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti
• pokročilou znalost anglického jazyka a zkušenosti s vedením obchodního jednání se zahraničními zákazníky
• znalost norem ISO 9001, VDA 6.1 a TS 16949
• dobré komunikační, organizační, vyjednávací a prezentační dovednosti

Nabízíme

• tvůrčí, samostatnou práci
• stabilní společnost
• firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.

Informace o pozici

  • TOP MONEY s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: VŠ vzdělání nejlépe technického nebo ekonomického směru
  • Požadované jazyky: Pokročilou znalost anglického jazyka a zkušenosti s vedením obchodního jednání se zahraničními zákazníky
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice