Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

samostatně vypracovává technologické a kontrolní postupy pro výrobu výkovků
• určuje specifikaci výchozích hutních materiálů, včetně náhradních materiálů
• řídí průběh zkoušek nového nářadí, navrhuje úpravy a změny pro zdokonalení technologie
• spolupracuje na vývojových pracích v oblasti technologie
• zpracovává podklady pro poptávkové řízení
• navrhuje opatření k dosažení progresívní produktivity práce, kvalitnějších a hospodárnějších výsledků, vedoucích k racionálnímu a komplexnímu využití materiálu, energie

Požadavky

• VŠ vzdělání technického směru
• technicky kreativní osobnost schopnou samostatného přístupu k řešení
• znalost technologie tváření kovů - výhodou
• přesnost s důrazem na funkčnost i detail
• znalosti CAD podmínkou
• znalost FMEA, statistického řízení procesů

Nabízíme

•Tvůrčí samostatnou práci
•Firemní benefity
•Odpovídající platové ohodnocení

Informace o pozici

  • TOP MONEY s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: VŠ vzdělání technického směru
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kopřivnice