Nabídka práce > Specialista veřejných zakázek a dotací

Specialista veřejných zakázek a dotací

Náplň práce

Vyznáte se v problematice veřejných zakázek a také v oblasti dotací? Hledáme novou posilu týmu, která nám právě v těchto oblastech pomůže.

Co Vás u nás čeká:

- příprava dokumentace spojené se zadáváním veřejných zakázek
- organizace výběrových řízení
- spolupráce s externími dodavateli
- monitoring vypsaných dotačních programů a příprava žádostí
- reporting vedení společnosti

Víme, že toho není zrovna málo, ale není potřeba se obávat. V rámci této pozice budete mít zajištěnu podporu jak ze strany firemního právníka tak i ze strany ostatních kolegů. Jsme tým, který táhne za jeden provaz.

Požadavky

Co by Vám nemělo chybět:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost zákona o veřejných zakázkách
- prokazatelná zkušenost s vedením výběrových řízení
- znalost dotačních řízení
- příjemné vystupování
- proaktivní jednání -> vaše výsledky jdou vidět

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená 5 týdnů - příspěvek na stravu (stravenky 100,- Kč) - příspěvek na důchodové pojištění - kulturní a společenské akce pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Zlín