Nabídka práce > SUPERVIZOR PROJEKTU, až 35 000Kč

SUPERVIZOR PROJEKTU, až 35 000Kč

Náplň práce

Ovládáte AJ a NJ na komunikativní úrovni a máte technické vzdělání? Hledáte pozici, která by Vám nabídla využití jazyků, práci na samostatném projektu a další možný kariérní postup?

V případě, že jste na všechny otázky odpověděl/a ANO, přihlašte se na nabízenou pozici Supervizor projektu.

Náplň práce:

- koordinace průběhu náběhu nových projektů předsériové výroby v závodě
- dohled nad správnou implementací strojů a zařízení
- zpracovánání dokumentace v průběhu celého projektu
- organizace a ověřování výroby při převádění na sériovou
- řešení technických problémů s technickým oddělením
- provádění interních kontrol kvality
- komunikace s centrálními vedoucími projektu v zahraničí
- komunikace s externími zákazníky

Požadavky

- vzdělání technického směru
- praxe z automotive velkou výhodou
- pokročilá znalost NJ a AJ slovem i písmem (denní komunikace se zákazníkem)
- uživatelská znalost práce na PC a s MS Office programy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností 30 - 35 000 Kč/měs. - bonusy ke mzdě - stabilní a dlouhodobé uplatnění - interní systém benefitů - účast na nových projektech
  • Místo pracoviště: Strakonice