Nabídka práce > MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ, až 50 000 Kč

MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU s AJ, až 50 000 Kč

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta na pozici MANAŽER ZÁKAZNICKÉHO SERVISU. Máte-li ekonomické nebo technické vzdělání, zkušenost s vedením menšího týmu (ideálně backoffice), umíte vést jednání v angličtině a k tomu využíváte jiný cizí jazyk (NJ/RJ/FJ) + jste zběhlí v excelu, určitě se nám ihned ozvěte!

Hlavní činnosti a zodpovědnosti:
- mapování procesů a sledování činnosti oddělení
- zodpovědnost za chod oddělení a vedení týmu
- kontrola dodržování pracovních postupů
- dohled nad fakturací (přijaté a vydané faktury)
- dohled nad zadávání objednávek
- kooperace s výrobním, nákupním, finančním a personálním oddělením
- zpracování a předávaní reportů
- kontrola aktualizace dat produktů a klientů
- přesah na obchod, schopnost vést obchodní jednání - také v cizím jazyce
- služební cesty v rámci Evropy a Asie

Jaké přínosy od Vás společnost očekává:
- analýza obchodních výsledků a následná akce
- detailnější analýza práce BO, následně návrh zlepšení
- dohled nad dodržováním cílů daného oddělení a strategických cílů firmy
- kontinuita v zpracování a dodržování procesů na oddělení
- komunikace s ostatními odděleními a hledání společných řešení
- zlepšení a důslednější sledování reportingu- kvalitní, včasné zpracovávaní dat
- umožnění zastupitelnosti v rámci oddělení
- podpora práce vedoucího Obch. odd., rychlejší odpověď na nově vzniklé situace

Požadavky

- min. SŠ ekonomického/technického směru
- AJ ke komunikaci se zákazníky (osobně i telefonicky), RJ, NJ nebo FJ může být jako doplňkový jazyk na trochu nižší úrovni
- zkušenost s přímým vedením týmu (ideálně backoffice) minimálně 1 rok (3 podřízení)
- plnění KPI´s
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, hlavně práce s Excelem (vzorce, konting. tabulky)
- vynikající organizační a komunikační schopnosti
- profesionální vystupování
- analytické schopnosti
- ochota účastnit se služebních cest, cca 5 x ročně - především v rámci Evropy

Nástup možný IHNED!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivující mzdové ohodnocení, závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích: 40 000 Kč fixní část + max.10 000 Kč variabilní část mzdy - flexibilní pracovní doba - možnost občasné práce z domova - dotované stravování (oběd cca za 30 Kč v
  • Místo pracoviště: Tábor