Nabídka práce > Fotogra, pracovník ve fotokiosku

Fotogra, pracovník ve fotokiosku

Náplň práce

Hledáme schopného fotografa (i amatérského) a obsluhu fotografického kiosku, kteří mají zájem vytvořit pobočku zavedené fotografické firmy s dlouholetou historií a skvělou pověstí. Pracujeme v naprosté většině o sobotách a nedělích, svátcích. Obdržíte veškeré fotografické vybavení i kompletní fotografický kiosek, služební automobil, společnost Vám hradí veškeré náklady. Orientujeme se zejména na dětské hokejové turnaje a ostatní dětské, zejména halové sporty. Zdarma Vás zaškolíme, nepožadujeme žádný vstupní poplatek. Mzda je od 120-Kč do 200,-Kč/hodinu. Vhodné zejména pro páry. Požadujeme spolehlivost a řidičský průkaz na osobní automobil. Zájemci pište na superturnaje@gmail.com Platí pro celou Českou a Slovenskou republiku!

Informace o pozici

  • Superturnaje.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Plat: 120-200,-Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: ČR a SR