Nabídka práce > Obchodní oddělení

Obchodní oddělení

Náplň práce

Na starost budeš mít:

Akvizici a komunikaci s novými a stávajícími klienty.
Přímý prodej produktu.
Vyhledávání příležitosti pro partnerství a spolupráci.
Podporu obchodu pro každodenní život.
Obchodní schůzky s jinými obchodníky (cca jednou za týden).

Požadavky

Očekáváme od tebe:

Aktivní životní pozici pro každodenní komunikaci s klienty.
Znalost českého jazyka (na úrovní C1/C2).
Samostatnost v rozhodování ohledně příležitosti.
Nadšení pro produkt (školení pro tebe zajistíme zdarma).

ŘP velkou výhodou.

Nabízíme

Odměna za práci:

Jestli budeš šikovným obchodníkem, my tě podpoříme fixním plátem a zajímavým motivačním systémem, který bude záviset od výsledku tvé práce.
Kariérní růst, který je spojen z růstem tvého plátu.
Nadstandartní provizní systém z prodeje produktu (do 20 000 Kč) a omezení k provizím není!
Možnost cestování.
Přátelský tým, který ti pomůže.

Další informace

“Musíte vidět, abyste uvěřeli” J.V. Sanders

My jsme partneři společnosti, která pomahá s čistotou domácnosti a zdraví za pomoci nejlepšího čisticího systému na světě
R. spol. s.r.o. je výhradním dovozcem pro celou Českou republiku.
Již jsme na českém trhu téměř 30 let a poskytujeme také kompletní servis přístroje.

Je pro tebe důležitá kvalita?
Zvládneš a nebojíš se přímého prodeje?
Zvládneš obchod a akvizici nových zákazníků?

Pokud máš tři odpovědi ANO, tak je to skvělá příležitost pro tebe!

R. spol s.r.o. do svého týmu hledá mladé šikovné zaměstnanci.

Informace o pozici

  • R. spol s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Nezáleží
  • Plat: 15000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Možnost cestování, školení, obchodní dovednosti
  • Vhodné pro: studenty, důchodce
  • Místo pracoviště: Na Třbešíně 3158/11