Nabídka práce > Pokladní v HYPERMARKETU - 125 Kč/h - denní vyplácení - Chodov, Průhonice, Vestec

Pokladní v HYPERMARKETU - 125 Kč/h - denní vyplácení - Chodov, Průhonice, Vestec

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - pokladní hypermarketu - Chodov, Průhonice, Vestec.

Můžete chodit 3x týdně, nebo i 5x týdně. Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech.

V rámci práce budete:

  • komunikace se zákazníky

  • odpovídat za půjčenou pokladnu

  • pečovat o čistotu svěřeného úseku pokladen

  • markovat zboží

  • doplňování zboží v době, kdy nejsou zákazníci na pokladně

NABÍZÍME:

  • dlouhodobější spolupráce

  • DENNÍ VYPLÁCENÍ MEZD V PLNÉ VÝŠI BEZ "MANIPULAČNÍHO" POPLATKU

  • ohodnocení: 125,-Kč/hod.

  • odborné proškolení

  • pracoviště: Chodov, Průhonice, Vestec

  • směny jsou pravidelně plánovány dle domluvy v naší kanceláři

POŽADAVKY:

  • plnoletost podmínkou!

  • ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ (vystavuje obvykle na počkání váš lékař)

  • zkušenosti s prací na pokladně výhodou...

  • zodpovědnost a spolehlivost

  • časová flexibilita (ranní, celodenní, odpolední směny)

  • odolnost vůči stresu

  • pečlivost a samostatnost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 125
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4