Nabídka práce > Grafik / DTP operátor

Grafik / DTP operátor

Náplň práce

Do malého týmu hledáme na plný úvazek seniorního grafika/DTP operátora, který dokáže kreativně myslet a rutinně ovládá programy Adobe.

Nebojíte se náročnějších photoshopových retuší a kompozic?

Zvládnete připravit tisková data z kreativního návrhu a překlopit klíčový vizuál do návrhu webu?

Bude Vás bavit vytvářet desítky tiskových formátů téhož vizuálu bez chyb a v termínu je posílat do tisku.

Právě Vás potřebujeme!

Požadavky

pečlivost, aktivní přístup, časovou flexibilitu, dvě ruce a dobrou náladu

Nabízíme

top kreativní tým, možnost podílet se na zajímavých projektech, přátelský kolektiv a příjemné prostředí

Informace o pozici

  • CLOSER s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina (středně pokročilá)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Náměstí Kinských 601/3, Praha 5, Malá Strana, 150 00