Nabídka práce > Specialista řízení a zabezpečení – OBJ229

Specialista řízení a zabezpečení – OBJ229

Náplň práce

- posuzování projektů a staveb podle evropských norem se zaměřením na oblast
- řízení a zabezpečení
- aktivní spolupráce s projektanty a zhotoviteli zabezpečovacích zařízení
- spolupráce s útvary v rámci firmy
- účast na mezinárodních jednáních

Požadavky

- VŠ, fakulta dopravní nebo elektrotechnická
- základní znalost zabezpečovací techniky
- anglický jazyk
- znalost práce s PC (MS Office, internet, …)
- kreativní a energický přístup k práci
- samostatnost, flexibilita a ochota ke služebním cestám

Nabízíme

- příležitost pro rozvoj a kariérní růst
- práci na zajímavých projektech
- práce s nejnovějšími zařízeními, systémy a technologiemi
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- pružná pracovní doba
- závodní stravování
- penzijní/životní připojištění
- oblast výkonu práce Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese, Výroba, průmysl a energetika, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek