Nabídka práce > Projekt manažer

Projekt manažer

Náplň práce

• Jednání se stávajícími zákazníky a 107% péče o ně
• Tvorba a prezentace nabídek a péče o ně
• Řízení a koordinace výrobních zakázek (výroba prodjeních stojanů, designových interiérů, ...)
• Vedení a administrativní zpracování nabídek
• Plánování projektů, dohled nad realizací a průběžná kontrola
• Jednání s výr. dodavateli, výběr nových dodavatelů

Požadavky

• Nápaditost, umění nacházet řešení
• Komunikační schopnosti
• Praxe s projekty nebo šikovnost na řemesla - významnou výhodou!
• SŠ vzdělání tech. směru a technická znalost materiálů a postupů - významnou výhodou
• Řidičák
• Znalost MS Office

Nabízíme

• Zajímavý fix a ještě zajímavější provize
• Každý Váš pracovní den bude vypadat jinak - rozhodně se nebudete nudit :-)
• Notebook, telefon
• Rozvoj, jazykové kurzy
• Nástup ihned nebo dohodou

Informace o pozici

  • MORIS Design s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina středně pokročilá
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pod Stárkou 33, Praha 4, 140 00