Nabídka práce > Shift Leader / Vedoucí směny (nejedná se o automotive)

Shift Leader / Vedoucí směny (nejedná se o automotive)

Náplň práce

*Operativní řízení a organizace činnosti svěřené směny
*Koordinace úkolů týmu, vedení spolupracovníků a jejich motivace
*Vedení plánů směn a sledování jejich plnění
*Optimalizace procesů
*Spolupráce při plánování s manažerem operativy a prosazování jeho pokynů směrem k týmu
*Odpovědnost za zajištění kvalitativních a kvantitativních úkonů

Požadavky

* SŠ vzdělání
*Analytické a plánovací znalosti
*Orientace ve skladových systémech
*Zkušenost s vedením většího týmu
*Znalost práce na PC – pokročilá znalost *Microsoft Office
*Plynulá komunikace v německém nebo anglickém jazyce
*Vynikající komunikační a organizační schopnosti
*Řidičký průkaz skupiny B – aktivní řidič
* Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
* Přesnost a preciznost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *Velmi rozmanitou a zodpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti *Odpovídající platové ohodnocení + motivující bonusový systém *Příspěvek na dojíždění, možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů *Zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené, st
  • Místo pracoviště: Tachov