Nabídka práce > Plánovač materiálu / Material Planner

Plánovač materiálu / Material Planner

Náplň práce

Umíte si to naplánovat? Baví Vás prostředí automotive a pohybujete se v logistice? Máte zkušenosti na pozici plánovače materiálu a domluvíte se anglicky?

Na pozici Plánovač materiálu (Material Planner) nabízíme až 45 000Kč!

Co Vás čeká:

komunikace s dodavateli (také v angličtině) - definice frekvence odběru materiálu
plánování a optimalizace vykládkovým oken v závodě
implementace Pull-Flow systému (tažený výrobní tok)
kontrola dat zadaných v systému s realitou
optimalizace skladových zásob

Požadavky

Praxe na obdobné pozici minimálně rok
SŠ vzdělání
Znalost angličtiny pro denní komunikaci
Znalost SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * prémie a 13. plat (vyplácený semestrálně) * možnost profesního růstu * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na stravování * jazykové kurzy * po prvním roce 1 týden dovolené navíc * další odborné vzdělávání
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav