Nabídka práce > Projektový technolog – OBJ264

Projektový technolog – OBJ264

Náplň práce

- analýza a dokumentace vstupních dat návrhu procesu
- zpracování plánu činností pro návrh výrobního procesu a výrobních zařízení
- spolupráce při zpracování nabídek zákazníkovi
- specifikace prostředků pro výrobu prototypových dílů
- řízení zpracování a aktualizace FMEA procesu
- vypracování technických analýz
- zpracování návrhu na výrobky určené pro interní výrobu nebo k nákupu, vydávání žádostí o nákup výrobních prostředků a materiálu
- specifikace obalů a logistických podmínek na hotový výrobek ve spolupráci s odd. logistiky

Požadavky

- SŠ či VŠ technického směru
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- komunikativní znalost AJ
- znalost nástrojů řízení jakosti (FMEA, Paretova analýza atd.)
- základní znalost SPC a analýzy způsobilosti
- základní znalost norem řady ISO/TS 16 949, VDA 2
- znalost práce na PC - MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti
- propracovaný systém bonusů a prémií
- benefitní program Cafeterie
- příspěvek na stravování, závodní jídelna
- 25 dní dovolené
- příspěvek na masáže
- pracoviště oblast Semily

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 50 - 80 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek