Nabídka práce > Nástrojář – OBJ225

Nástrojář – OBJ225

Náplň práce

- provádění preventivní údržby nástrojů
- opravy forem, horkých kanálů a hydraulických komponentů
- strojní a ruční obrábění komponentů do nástrojů
- úpravy a modifikace nástrojů
- podílí se na přejímkách a zkouškách nových nástrojů

Požadavky

- SOU
- min. 2 roky praxe na pozici nástrojaře – zámečníka
- znalost práce na soustruhu, fréze
- zkušenost s prací s magnetickou bruskou výhodou
- základní znalost práce na PC
- svářečský průkaz
- průkaz VZV
- schopnost zvládat stresové situace, komunikativnost, zručnost, flexibilita

Nabízíme

- zázemí a perspektivu silné zahraniční firmy
- dobré platové podmínky
- týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu (dvanáctky, krátký a dlouhý týden).
- místo výkonu práce: okres Semily

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 27 - 37 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek