Nabídka práce > MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY

MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY

Náplň práce

HLEDÁTE JISTOTU A STABILITU?
Přijďte se dozvědět více!
Jsme stabilní společnost, která působí na finančním trhu přes 20let.
Používáme moderní technologie, které vám pomohou maximálně využít obchodní příležitosti u klienta.
Vzhledem k dlouholetému působení na trhu, disponujeme s více jak půl milionem klientů, o které je potřeba pravidelně pečovat.
Z toho důvodu hledáme do našeho týmu kandidáta na pozice-
náplní práce je rozvoj a řízení týmu poradců

Požadavky

střední školu ukončenou maturitou nebo výučním listem
řidičské oprávnění skupiny B
reprezentativní vystupování a obchodní talent
časovou flexibilitu a pracovitost
profesionální přístup
etické hodnoty
odolnost vůči stresu
výhodou je schopnost vedení malého týmu pracovníků

Nabízíme

uplatnění ve stabilní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru na trhu
odpovídající finanční ohodnocení
zázemí a know-how nadnárodní společnosti a kultivované prostředí
vzdělávání a možnost rozvoje Vaší osobnosti i pracovních dovedností
odborné zaškolení a systém vzdělávání
zaměstnanecké benefity
firemní bonusové složky

Další informace

v případě bližších informací mě neváhejte kontaktovat na tel:724367407

Informace o pozici

  • Fesl Bohuslav
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Management,
  • Požadované vzdělání: středoškolské
  • Plat: 40.000,-
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: České Budějovice