Nabídka práce > Koordinátor/ka v asistenční centrále

Koordinátor/ka v asistenční centrále

Náplň práce

* Přijímáme hovory klientů, motoristů, a naším úkolem je, jim pomoci.
* Pomáháme zajistit opravy na místě nehody či poruchy, zařizujeme odtah vozidel do námi vybraného servisu, domlouváme odbornou konzultaci, dovoz paliva, výměnu kol apod.
* Naše práce spočívá v telefonování a také práci na počítači (využíváme unikátní interní systémy a internet).
* Máme směnný režim, při kterém vám zůstane spousta času na soukromé aktivity.

Požadavky

* Protože obsluhujeme především tuzemské klienty, potřebujeme, abyste měli znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího.
* Těm, kteří chtějí komunikovat anglicky, německy anebo jiným světovým jazykem, můžeme nabídnout spolupráci s našimi zahraničními partnery.
* Oceníme pečlivost, důslednost a samostatnost.

Nabízíme

* Pestrou a velmi zajímavou práci v přátelském a inspirativním kolektivu.
* Možnost seberealizace a aktivní využití cizího jazyka.
* Dbáme na zdraví svých zaměstnanců a investujeme do kvalitního vybavení kanceláří i místa pro relaxaci.
* Do práce vás zaškolíme a podpoříme vaše další vzdělávání.
* Vedle fixního finančního ohodnocení máme také bonusy, náborový příspěvek a roční odměnu až do výše jednoho měsíčního platu.
* Dalším benefitem jsou stravenky, MultiSport karta, plně hrazené jazykové kurzy, příspěvek na životní pojištění a sleva na velké množství firemních produktů.
* Smlouvu na dobu neurčitou.

Další informace

Těšíme se na Vás!

Informace o pozici

  • GLOBAL ASSISTANCE, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: ČJ podmínkou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Vedle fixního finančního ohodnocení máme také bonusy, náborový příspěvek a další pravidelné odměny. Dalším benefitem jsou stravenky, MultiSport karta, plně hrazené jazykové kurzy, příspěvek na životní pojištění a sleva na velké množství firemních pro
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Dopraváků 749/3, 184 00 Praha 8