Nabídka práce > Technik BOZP – OBJ613

Technik BOZP – OBJ613

Náplň práce

- seznámení zaměstnanců s povinnostmi v oblasti BOZP
- vyhodnocování rizik včetně jejich odstranění nebo eliminace
- spolupráce s orgány státní správy a samosprávy
- zodpovědnost za vstupní a opakované školení zaměstnanců
- podpora ISO 14001 a systému dokumentace bezpečnosti práce, OHSAS 18001

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (výhodou) technického zaměření
- zkušenosti v oblasti prevence rizik v BOZP a PO
- znalost MS Office, už. znalost MS excel, MS power point
- pečlivost, orientace na výsledek
- znalost AJ výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- práce v rozvíjející se mezinárodní společnosti
- množství kurzů v rámci odborného a osobního vzdělání
- zaměstnanecké benefity a firemní bonusy
- osobní ohodnocení dle odvedené práce
- pracoviště Most

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek