Nabídka práce > Inženýr kvality – OBJ300

Inženýr kvality – OBJ300

Náplň práce

- kontrola plnění nápravních opatření a řešení reklamací s dodavatelem
- řízení neshodné výroby
- jednání se zákazníky o odchylkách výrobků
- spolupráce s výrobou o interní zmetkovitosti
- kontrola procesních auditů
- spolupráce s kvalitou nákupu/vstupní kontrolou
- vyhodnocuje data
- reporty o interní zmetkovitosti

Požadavky

- min. SŠ
- komunikační a organizační schopnosti
- znalost nástrojů kvality - metod 8D, ISHIKAWA, 5x proč FMEA
- znalost ISO / TS, VDA výhodou
- AJ na komunikativní úrovni
- orientace ve výkresové dokumentaci
- ŘP skupiny B

Nabízíme

- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
- odpovídající školení
- příležitost profesního a kariérního růstu
- nadstandardní mzdové ohodnocení
- benefity - stravenky, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc,…
- nadstandardní balíček při změně bydliště
- oblast Litoměřice

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek