Nabídka práce > Farmaceutický reprezentant #OTC

Farmaceutický reprezentant #OTC

Náplň práce

Máte zkušenost s prodejem v FMCG či OTC? Chcete pracovat pro originální farmaceutickou společnost?

Potom hledáme právě Vás na pozici farmaceutického reprezentanta pro region Severní Čechy.

Co je náplní této pozice?
* pravidelné návštěvy v lékárnách
* propagace produktů společnosti (jedná se o originální preparáty)
* prezentace produktů na odborných seminářů
* vyhodnocování dosažených cílů a reporting

Nástup: dle domluvy

Požadavky

Jaké jsou požadavky na pozici?
* praxe v oblasti farmacie na pozici reprezentant či v FMCG na pozici obchodního zástupce
* schopnost a ochota komunikovat a prezentovat
* obchodní duch s organizačními dovednostmi
* chuť dosahovat nastavených týmů a díky tomu si zasloužit zajímavé finanční ohodnocení
* aktivní řidič s řidičským průkazem skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * bonusy závislé dle obchodních schopností, dle plnění cílů nastavených na 3 měsíce * služební automobil k osobním účelům * 5 týdnů dovolené * 3 dny sick day * systém cafeterie 10000 bodů na rok * příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojišt
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem