Nabídka práce > Pracovník/ce ve výrobě interierových dílů do automobilů

Pracovník/ce ve výrobě interierových dílů do automobilů

Náplň práce

výroba interierových součástí pro osobní automobily, obsluha strojních zařízení, kontrola kvality, práce ve stoje

Požadavky

manuální zručnost, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, praxe v oboru výhodou

Nabízíme

stabilní práci na HPP v čistém a moderním provozu
33 000,- Kč měsíčně (včetně 13. platu a bonusů)
základní mzda 22 600,- Kč + 1 500,- Kč příplatky za směnnost + 1 800,- Kč docházkový bonus + 4 000,- Kč osobní ohodnocení
možnost placených přesčasů
možnost výběru nástupu do kmene či přes naši agenturu
zálohy lze vyplácet týdně

Další informace

25 dní placené dovolené
doprava autobusem z Plzně ZDARMA nebo příspěvek na vlastní dopravu 2,75 Kč/km
stravenky 80,- Kč/směna nebo dotované stravování
poukazy na kulturu a sport
nástup listopad/prosinec 2018

Informace o pozici

  • Emona Kroni s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Přeštice