Nabídka práce > SPECIALISTA MARKETINGU | Jihlava

SPECIALISTA MARKETINGU | Jihlava

Náplň práce

Zajímáte se o marketing a chcete získat více zkušeností? Jsme nadnárodní výrobní společnost. Naše hlavní marketingové oddělení sídlí na zahraniční centrále a Vaším úkolem bude komunikovat s nimi potřebné informace a zajistit marketingovou podporu u nás v Jihlavě.

Vaším úkolem bude:
- marketingová podpora především obchodního a personálního oddělení
- spolupráce s grafickou agenturou
- příprava podkladů pro zpracování prezentací, letáků, kampaní, úprava fotografií
- pokud sami umíte s grafickým programem, budete moci některá zadání zpracovávat i samostatně
- vyhodnocení marketingových kampaní
- administrativní a organizační podpora vedoucího obchodního oddělení
- organizace vzorků pro zákazníky, spolupráce s dodavateli
- koordinace veletrhů a jiných firemních akcí (stánek, personál, občerstvení, technické zázemí, pozvánky, apod.)
- správa webových stránek, překlady
- pravidelný reporting nákladů na marketing

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- AJ, abyste se zvládli domluvit s naší centrálou (maily, telefonáty)
- praxe v marketingu nebo administrativě alespoň 2 roky
- samostatnost, kreativita, organizační schopnosti
- aktivní osobnost, umění zvládat řešit více věcí najednou
- časová flexibilita
- MS Office (Word, Excel!, Power Point)
- grafické programy jsou výhodou (např. Corel, Photoshop)
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - jednorázový finanční příspěvek po nástupu - pravidelné bonusy po zkušební době - jazykové kurzy, odborné vzdělávání - příspěvek na stravování Proč se Vám u nás bude líbit: - zajímavá práce v prostředí stabilní nadnárodní společnosti - aktivní využ
  • Místo pracoviště: Jihlava