Nabídka práce > RETENČNÍ SPECIALISTA, PARDUBICE #callcentrum #komunikace

RETENČNÍ SPECIALISTA, PARDUBICE #callcentrum #komunikace

Náplň práce

HALÓ, HALÓ!!!

Víš co je to telefon?
A víš, jak se používá?

Nemusíš být žádný expert! Stačí jen aby Ti bylo RO-ZU-MĚT. :-)

NEHLEDÁME:

Někoho, kdo sedí v koutě, když se párty rozjíždí...

Někoho, kdo nedokáže ukecat pokutu za parkování.

Někoho, kdo se bojí nových výzev!

Rádi si prohlédneme Tvůj životopis a dále se pobavíme o pozici RETENČNÍHO SPECIALISTY.

Neboj se nic, na vše Tě zaučíme!

Stále ještě váháš? Tak Tě krom super týmu a skvělé atmošce na pracovišti přesvědčí.....

Super mzda
Lokalita: PARDUBICE
Možnost nástupu: IHNED

Požadavky

Zn. ideál: člověk se zkušeností z call centra :-)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Stravenky * Zdravotní volno * Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění * Příspěvek na dovolenou, sport a kulturu * Firemní akce a teambuildingy
  • Místo pracoviště: Pardubice