Nabídka práce > PLC programátor senior pro nápojový průmysl – OBJ662

PLC programátor senior pro nápojový průmysl – OBJ662

Náplň práce

tvořit programy pro nápojovou technologii
provádět vizualizaci projektů
vytvářet nové SW-moduly a rozvíjet stávající SW-moduly pro nové konstrukce a speciální použití
testovat a uvádět do provozu SW ve spolupráci s výrobou
vystavovat dokumentaci a udržovat jí v aktuálním stavu, podílet se na archivac
spolupráce s kolegy v Plzni i v mateřské firmě

Požadavky

- vzdělání se zaměřením na automatizaci, popř. Elektrotechniku
- znalost Simatic S7
- zkušenosti s PLC-programování min. 3 roky
- znalost elektrotechnické dokumentace
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- dobré analytické schopnosti
- ochotu cestovat, zodpovědnost, týmová spolupráce

Nabízíme

- zajímavou práci v mladém týmu
- flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního růstu
- dovolená navíc
- kurzy na pracovišti
- odměny, premie za pracovní výročí
- příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, firemní akce
- pracoviště: Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek