Nabídka práce > GRAFIK

GRAFIK

Náplň práce

Zajímá Vás práce v oblasti grafiky a navíc se dohovoříte anglicky? Máte praxi v oboru a velmi dobře se vyznáte v produktech Adobe?

Pak neváhejte reagovat na tuto nabídku.

Náplní Vaší práce bude:

* Zpracování návrhů reklamních, školících nebo prodejních materiálů
* Grafické úpravy
* Komunikace s dodavateli (reklamní, marketingové agentury)
* Práce s materiály v anglickém jazyce

Požadavky

Požadujeme:

* Vzdělání v oblasti grafického designu apod.
* Praxe v oboru min. 1 rok!!!
* AJ na komunikativní úrovni
* Znalost Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Acrobat) + MS Office
* Samostatnost, komunikativnost, systematičnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - prémie po zapracování - penzijní připojištění - příspěvek na stravování - notebook, mobil - profesní vzdělávání
  • Místo pracoviště: Humpolec