Nabídka práce > SPECIALISTA MARKETINGU - částečný Home office

SPECIALISTA MARKETINGU - částečný Home office

Náplň práce

Hledáte kreativní práci v oblasti marketingu? Máte zájem se podílet na tvorbě marketingové strategie? Pokud ano, neváhejte a přihlaste se na aktuálně obsazovanou pozici: "SPECIALISTA MARKETINGU".

Náplň práce:
* správa online marketingu
* analýza marketingových kampaní
* podílení se na tvorbě marketingové strategie
* spolupráce na přípravě katalogů
* podpora offline marketingu
* příprava marketingových akcí, účast na zahraničních výstavách

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* zkušenosti v oblasti marketingu min. 1 rok
* anglický jazyk min.na úrovni B1
* samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * home office (až 3 dny v týdnu je možné pracovat z domova) * dotované závodní stravování * sick days * příspěvek na dovolenou, sport, zdraví
  • Místo pracoviště: Bruntál