Nabídka práce > POJISTNÝ MATEMATIK- POJIŠTOVNICTVÍ - 30 000 - 50 000 KČ,-

POJISTNÝ MATEMATIK- POJIŠTOVNICTVÍ - 30 000 - 50 000 KČ,-

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví se sídlem v Ostravě hledáme vhodné uchazeče na pozici "POJISTNÝ MATEMATIK- POJIŠTOVNICTVÍ - 30 000 - 50 000 KČ,-"

Náplň práce:

* příprava a tvorba základů pro vývojovou fázi
* podílení se na tvorbě nových komponentů
* podílení se na změnách v již naimplementovaných řešeních z pohledu pojistné matematiky

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* německý jazyk na komunikativní úrovni - min. B1
* zkušenosti v oblasti pojišťovnictví a pojistné matematiky (oblast životního pojištění)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 30000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dni dovolené * práce z domu (HOME OFFICE) * flexibilní pracovní doba * stravenky i v případě cesty do zahraničí * mobilní telefon + zvýhodněný tarif * notebook i pro soukromé účely * kurzy cizích jazyků na pracovišti (AJ+NJ) * sleva na cestování
  • Místo pracoviště: Ostrava