Nabídka práce > Asistentka navolávání

Asistentka navolávání

Náplň práce

Popis pracovní pozice:
Hledáš snadný přivýdělek z pohodlí domova? Máš zkušenosti s navoláváním klientely? Překypuješ
sebevědomím? Přidej se do týmu.

Náplň práce je zcela jednoduchá, nalézt kontakt, obvolat klienta a domluvit makléři schůzku, vše ostatní
nechej na nás a teš se odměny.

- Telefonické oslovování nových klientů
- Vedení administrativy spojené s hovory

Požadavky

Požadujeme:
- pečlivost, spolehlivost
- minimálně 6-12 pracovních hodin týdně (individuální)
- vynikající komunikační a vyjadřovací schopnosti
- příjemný a kultivovaný hlasový projev bez logopedických vad řeči
- dynamickou a pozitivní osobnost s aktivním přístupem k práci
- prozákaznický přístup a zdravou ctižádostivost
- prodejního ducha a chuť stále se rozvíjet
- schopnost naslouchat potřebám klienta a pružně na ně reagovat
- uživatelskou znalost práce na PC
- zkušenosti z call centra apod.

Nabízíme

Nabízíme:
- možnost práce z domova
- dlouhodobá spolupráce
- odměny za každou práci navíc
- nástup možný ihned

- za dodržení plánu jistý plat
- za každý sjednání schůzky navíc odměna
- za každé zobchodování odměna

Informace o pozici

  • Jan Bílý
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 5.000,- až 11.000,-
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Odměna za každou práci navíc
  • Místo pracoviště: Doma