Nabídka práce > Customer Care, Karvinsko

Customer Care, Karvinsko

Náplň práce

Baví tě komunikace s lidmi v anglickém jazyce? Chceš být součástí značky, která svým produktem zahraňuje lidské životy? Dej mi o sobě vědět!

Náplň práce:
* denní komunikace v anglickém jazyce se zahraničními pobočkami a zákazníky
* komunikace s ostatními zainteresovanými odděleními
* reporting

Požadavky

* ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
* znalost anglického jazyka pro komunikaci se zahraničím v písemné a mluvené formě (min úroveň B1)
* zkušenost z oblasti zákaznického servisu jsou vítány
* uživatelská znalost MS Excel
* pečlivost, analytický přístup k řešení problémů
* prozákaznický přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * vysoké půl roční odměny * přátelské prostředí * mobilní telefon * penzijní připojištění * flexi pasy
  • Místo pracoviště: Karviná