Nabídka práce > Commodity Manager|až 65 000 Kč!

Commodity Manager|až 65 000 Kč!

Náplň práce

Je Vám blízká oblast elektroniky? Rádi vyjednáváte podmínky smluv z hlediska dodávek, plateb a kvality a máte zažité manažerské dovednosti? Čtěte dál!

Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY, zejména nákupu komponent, návrhu, vývoje a osazování desek plošných spojů hledá COMMODITY MANAŽERA!

Co Vás na pozici čeká a nemine:
- Kompletní správa skupiny elektro komponentů
- Vedení 2-3 lidí
- Pravidelné reporty v angličtině do Belgie / Německa
- Úzká spolupráce s ostatními commodity manažery v ostatních pobočkách
- Kontakt s výrobci a distributory
- Výběr dodavatelů a řešení smluv
- Vedení a podpora týmu nákupčích

Požadavky

- VŠ nebo SŠ v kombinaci se zkušenostmi
- Velmi dobrá ANGLIČTINA
- Zkušenost s nákupem elektrokomponent - PASIVA
- Pokročilá znalost MS Office
- Znalost logistických procesů a metodik
- MANAŽERSKÉ dovednosti
- VÝHODOU: zkušenosti z trhu s EMS; znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní začátek / konec pracovní doby - SMLOUVA na DOBU NEURČITOU - 5 dnů dovolené navíc (po 1. roce) - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - Služební telefon i pro soukromé účely - Občerstvení na pracovišti - Možnost zv
  • Místo pracoviště: Kladno