Nabídka práce > Tester systémů automatizace - Německo

Tester systémů automatizace - Německo

Náplň práce

- plánování a koordinace testovacích úloh
- návrh testovacích sestav
- dokumentace procesu
- oprava chyb

Požadavky

- PODMÍNKA - komunikativní znalost němčiny a angličtiny (budou telefonicky ověřeny)
- PODMÍNKA - ukončené vysokoškolské vzdělání 1. nebo 2. stupně jako informatik, elektrotechnik, automatizace
- několikaletá praxe v oboru
- vlastní auto výhodou
- samostatná práce

Nabízíme

- mzda 3700 – 6300 € / 168 hod brutto dle skušeností a jazykových schopností
- týdenní zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytování si hradí zaměstnanec
- možnost pracovat přesčasy
- pracovní smlouva s německým zaměstnavatelem
- stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned
- platba daní a sociálních příspěvků německým zaměstnavatelům
- rodinné přídavky na dítě
- nárok na dovolenou
- velmi dobrá podpora od našeho týmu v Německu

Informace o pozici

  • Silverhand
  • Zahraničí
  • Obor: Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Nemecký, Anglický
  • Plat: - mzda 3700 – 6300 € / 168 hod brutto dle skušeností a jazykových schopností
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek