Nabídka práce > Sadrokartónista v Rakousku - Tamsweg

Sadrokartónista v Rakousku - Tamsweg

Náplň práce

- Montáž sádrokartonových desek - obložení stěn, stropů
- Montáž příček

Požadavky

- PODMÍNKA komunikativní znalost němčiny (bude telefonicky ověřena)
- PODMÍNKA vlastní auto
- ukončené odborné vzdělání
- praxe v oboru
- samostatná práce
- komunikativní, iniciativní, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

- mzda 12,11 € / hod brutto + 26,40 € / den netto + 15 € / den netto
- Týdenní zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytování si hradí zaměstanec
- možnost pracovat přesčasy
- stabilní a dlouhodobá práce s nástupem ihned
- pracovní smlouva s rakouským zaměstnavatelem
- platba daní a sociálních příspěvků rakouským zaměstnavatelem
- rodinné přídavky na dítě
- nárok na dovolenou
- velmi dobrá podpora od našeho týmu

Informace o pozici

  • Silverhand
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality, Zaměstnání v zahraničí,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Nemecký
  • Plat: - mzda 12,11 € / hod brutto + 26,40 € / den netto + 15 € / den netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek