Nabídka práce > STAVEBNÍ DOZOR S AJ

STAVEBNÍ DOZOR S AJ

Náplň práce

Hledáš práci a zároveň chceš poznat kus světa? Domluvíš se anglicky, abys ten kus světa mohl objet? Pak neváhej, hledáme uchazeče na pozici STAVEBNÍ DOZOR S AJ.

Náplň práce:

* dohled při výstavbě a oživování zařízení
* řízení stavby a dohled na staveništi
* plánování činností na stavbě a jejich koordinace
* denní komunikace se zákazníkem v zahraničí
* podpora stavbyvedoucího při řešení každodenních problémů

* JEDNÁ SE O POZICI DO ZAHRANIČÍ

Požadavky

* zkušenosti na dané pozici
* ochota cestovat do zahraničí na dlouhé pobyty
* angličtina na pokročilé úrovni
* znalost ocelových konstrukcí velkou výhodou
* základní znalost AutoCAD
* aktivní přístup
* flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zajíštění stravy * zajištěné ubytování * zajištění letenek * možnost profesního růstu * smlouva na dobu neurčitou * 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Ostrava