Nabídka práce > TECHNIK KVALITY - Liberec

TECHNIK KVALITY - Liberec

Náplň práce

Jste zvyklý pracovat samostatně a umíte si stát za svými zkušenostmi a názory? Pokud do toho ještě ovládáte anglický jazyk a máte zkušenosti z kvality, jste náš člověk.

Obsazujeme pozici TECHNIK KVALITY

Náplň práce:
* zodpovědnost za zajištění kvality výrobků
* měření v průběhu výroby, vyhodnocování a návrhy na změny
* tvorba procesní a technické dokumentace (FMEA, kontrolní plány, 8D report, PPAP)
* řízení a řešení reklamací (komunikace probíhá v angličtině)
* zodpovědnost za ISO systém
* příprava na ISO/TS 16949

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
* komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat
* samostatnost, vysoká míra osobní odpovědnosti, kritické myšlení
* odolnost vůči stresu, pozitivní osobnost
* velmi dobrá znalost angličtiny, znalost němčiny vítána
* auditor ISO 9001 a ISO/TS 16949
* základy metrologie - výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * roční bonusy * dovolená navíc * telefon * notebook * příspěvek na dopravu * vzdělávání v oboru * přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Liberec