Nabídka práce > OPERÁTOR VE VÝROBĚ – BOR U TACHOVA - VÝPLATA TÝDNĚ

OPERÁTOR VE VÝROBĚ – BOR U TACHOVA - VÝPLATA TÝDNĚ

Náplň práce

Přijmeme pracovníky, muže i ženy do oblasti automobilového průmyslu.
Místo výkonu práce: Bor u Tachova

Náplň práce:
Výroba obkladových komponentů pro interiéry a exteriéry osobních automobilů

Požadavky

Požadujeme:
• spolehlivost
• pracovitost
• praxe z podobné pozice výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
• mzda od 136 Kč/hod. čistého až do 181 Kč/hod. čistého – v rámci pozice operátora výroby
• Vyplácení týdně
• 8mi hodinové směny RANNÍ / ODPOLEDNÍ / NOČNÍ týdenní cyklus
• nebo 12ti hodinové směny DENNÍ / NOČNÍ - krátký - dlouhý týden
• možnost zajištění ubytování s příspěvkem
• svozy na pracoviště
• nástup možný ihned
• možnost kariérního růstu

možnost práce na DPČ/HPP

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete životopis s telefonním číslem na adresu hr@ceskaprace.eu, a budeme Vás kontaktovat ohledně termínu pohovoru nebo volejte 725 506 537.

Informace o pozici

  • Česká práce s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 136 - 181 ,- / hodina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bor u Tachova